SММ-ПРОСУВАННЯ У СОЦМЕРЕЖАХ ВКОНТАКТ, FACEBOOK, INSTAGRAM

Швидкий розвиток комп'ютерної техніки, Інтернет-технологій, проникнення їх буквально в усі сфери людської діяльності призвело до знищення інформаційних кордонів між країнами і необхідності навчання основам цих технологій всього населення.
Системи Інтернет-радіо і телебачення, різні системи електронних грошових розрахунків, Інтернет-магазини, віддалена робота на біржах, величезні бази даних, системи аудіо-візуального спілкування в мережі, пошукові системи, навігаційні супутникові системи і т.д., і т.п .

Крім цього, створення власного сайту дозволить розпочати або розширити свій бізнес, прорекламувати на весь світ свою продукцію (інтелектуальну і матеріальну), знайти нових друзів і однодумців, розвинути і показати іншим свій творчий потенціал ...
Пропонований курс "Створення і просування сайту" призначений для навчання основам Web-технологій, дозволяє слухачам курсу самостійно створювати і редагувати сайти, розміщувати їх на Web-серверах і збільшувати їх відвідуваність (розкрутка сайту). До складу курсу входять такі необхідні компоненти як:

1. Web-технології.
2. Хостинг. Web-сервери. Домени різних рівнів.
3. Реєстрація домену та отримання хостингу.
4. Створення сайту за готовим шаблоном.
5. Створення сайту «з нуля». Основи HTML.
HTML-редактори.
6. Використання CSS.
7. Додавання JAVA-Scipt аплетів.
8. Віртуальний Web-сервер, PHP.
9. Розміщення сайту на Web-серверах.
10. Розкрутка сайту.
11. Комерційне використання свого сайту.

Запрошуємо Вас пройти навчання в нашому навчальному центрі.
Пропонуємо на Ваш вибір будь-який час навчання: ранковий, денний, вечірній, також Ви можете займатися тільки по вихідним дням.Действуют різні програми лояльності. Гнучка система знижок.
Більш детальна інформація - за телефоном.


Контактна інформація про нас:
Адреса: м Кропивницкий, вул. Шульгиних (Калініна), 14
тел. 099-273-41-45, 098-36-772-55, 063-651-35-88
e-mail: akademiya.kir@ukr.net
сайт: www.kursy-kirovograd.com.ua

© 2008 Учебный центр "Академия Успеха".