Курси польської мови у Кропивницькому.


Основна мета курсів польської мови - розвиток комунікативних навичок, тому велику увагу на заняттях приділяється лексиці і фонетиці польської мови.
Граматичні вправи підібрані таким чином, що студенти, виконуючи їх, закріплюють вивчений лексичний матеріал, повторюють слова і вирази пройденої теми.

Завдяки тому, що на заняттях активно використовуються аудіо- і відеоматеріали, учні з перших уроків привчаються слухати і розуміти мову носіїв польської мови.

Тексти, діалоги, фільми підібрані відповідно до рівня знань студентів: від простих, адаптованих до більш розгорнутих, неадаптованих.


Основний принцип занять на наших курсах - якомога більше говорити польською, з цією метою розігруються різні ситуації, обговорюються актуальні теми.

Викладачі застосовують такі форми навчання, як робота в парах, групове обговорення, ігри, урок-екскурсія, відео-урок і ін.

Навчальні групи формуються так, щоб в них входили люди з приблизно однаковим знанням мови, тоді рівень слухачів підвищується рівномірно.

Завдяки нашим курсам, ви зможете читати наукову і технічну документацію на польському, а також спілкуватися з поляками в їхній рідній країні.

І, нарешті, вищий пілотаж - вміння думати на польському буде доступний вам, якщо ви докладете максимум своїх зусиль.


Для Вас працюють ранкові, денні і вечірні групи.
Діє програма лояльності. Гнучка система знижок.
Більш детальна інформація - за телефоном


Контактна інформація про нас:
Адреса: м Кіровоград, вул. Шульгиних (Калініна), 14
тел. 099-273-41-45, 098-36-772-55, 063-651-35-88
e-mail: akademiya.kir@ukr.net
сайт: www.kursy-kirovograd.com.ua

Завжди Вам раді!