Курси німецької мови у навчальному центрі Академія Успіху-Кропивницький

Німецька мова входить в перший десяток найбільш поширених мов світу і одина з найпопулярніших іноземних мов, що вивчаються українцями.

Німецький є державним в Німеччині, Австрії, Ліхтенштейні, а також одним з офіційних мов в Швейцарії, Люксембурзі та Бельгії.

Німецький відноситься до індоєвропейської мовної сім'ї (німецька гілка).

Писемність побудована на основі латинського алфавіту.


У нашому Центрі ми використовуємо комунікативну методику навчання німецької мови, яка тренує всі навички володіння мовою і заснована на розвитку чотирьох основних аспектів володіння іноземною мовою:


читання
аудіювання
розмова


Комунікативний метод передбачає розвиток здатності спілкуватися і думати на мові, що вивчається в обставинах реального життя.

Тому наші викладачі приділяють величезну увагу використанню на уроці реальних розмовних ситуацій, рольових ігор, виконання творчих проектів, забезпечуючи високий рівень взаємодії студентів між собою і розвиваючи всі основні навички володіння німецькою мовою.
Така сучасна і ефективна методика навчання німецької мови дозволяє швидко сформувати комунікативні навички і закласти правильну і якісну основу для подальшого вивчення німецької мови.

Наша мета - не тільки навчити Вас говорити, а й сприяти природному і невимушеному використання німецької мови.


Для Вас працюють ранкові, денні і вечірні групи.
Діє програма лояльності. Гнучка система знижок.
Більш детальна інформація - за телефоном.


Діє програма лояльності. Гнучка система знижок.

Контактна інформація про нас:
Адреса: м Кропивницкий, вул. Шульгиних (Калініна), 14
тел. 099-273-41-45, 098-36-772-55, 063-651-35-88
e-mail: akademiya.kir@ukr.net
сайт: www.kursy-kirovograd.com.ua

Завжди Вам раді!

курси_кіровоград, курси німецької мови, навчання немецкого_Кропивницкий, обученіе_немецкого в_кіровограде, курси_в_кропівніцком, курси_кропівніцкій, обученіе_кропівніцкій, курси @ Академіяуспеха_кіровоград, курси @ Академіяуспеха_кропівніцкій, учшіе_курси_кіровограда, лучшіе_курси_в_кіровограде, отзиви_учебний_центр_академіяуспеха, Академія Успіху-Кропивницький, курси німецької мови у Кропивницькому, навчання у Кропивницького, навчання німецької Кропивницький , освіта та курси у Кропивницького, освіта_Кропівніцькій, курси в до ропівніцькій,