Курси Закрійник - конструктор - модельєр. Курси модельєрів, закрійників у Кропивницкому.


Курс Закрійник - конструктор - модельєр в навчальному центрі "Академія Успіху - Кропивницький" проводиться за авторською методикою, завдяки якій за 60 академічних годин учні практично освоюють професію закрійника, модельєра.


На заняттях набуваються навички крою та побудови викрійок із забезпеченням хорошої посадки вироби на будь-яку фігуру, в тому числі, нестандартну.
По класу професія закрійника є творчою, оскільки пов'язана з творчою діяльністю, рішенням нестандартних завдань, конструюванням і проектуванням.

Головне в діяльності закрійника – вміти «читати» ескізи моделей одягу і розуміти, якими конструктивними засобами можна втілити їх у життя.


Курс Закрійників розрахований на слухачів, які володіють достатніми знаннями в області шиття, конструювання і моделювання. Крім того, на курс закрійників приймають слухачів, які закінчили повний курс крою та шиття.


В програму навчання входить побудова викройок всіх видів одягу. Всім учням видається теоретичний матеріал в електронному та роздрукованому вигляді, тому на заняттях час приділяється тільки практиці – крою та побудови креслень виробів. У процесі навчання виконуються також домашні завдання.


В процесі навчання Ви вивчите:
Безлекальный крій
Побудова лекал з урахуванням індивідуальних особливостей фігури
Технологія виготовлення жіночого одягу: спідниці, штани, плаття – складні, цікаві моделі! 
Корекція посадки виробів на складні форми фігур.


Діють різні програми лояльності. Гнучка система знижок.
Більш детальна інформація - за телефоном.


Контактна інформація про нас:
Адреса: м. Кропивницький, вул. Шульгиных (колишня Калініна), 14
тел. 099-273-41-45, 098-36-772-55, 063-651-35-88 
e-mail: kursy-kir@bigmir.net
сайт: www.kursy-kirovograd.com.ua
група ВК: https://vk.com/kursykirovograd
Фейсбук: https://www.facebook.com/hayvoronskaya
#курси#крою та шиття#, #курси крою#, #курси шиття#, #швейні курси#,# курси швачок#, #пошиття#, #крій#, #шиття#, #курси крою та шиття в кіровограді#, #курси крою в кіровограді#, #курси шиття в кіровограді#, #швейні курси в кіровограді#, #курси швачок в кіровограді#, #пошиття у кіровограді# крій у кіровограді, шиття у кіровограді, курси# закрійників#, курси #конструкторів# одягу, #курси модельєрів одягу#