По суті, Мистецтво - дзеркало, що відбиває того, хто в нього дивиться, а зовсім не життя.


Оскар Уайльд. Портрет Доріана Грея


Знання програм CorelDraw і Adobe Photoshop - незаперечна перевага фахівців майже в будь-якої творчої сфері діяльності.

Можливості, які відкриває перед нами комп'ютерна графіка, настільки великі, що кількість бажаючих пройти курс навчання програмам CorelDraw і Adobe Photoshop збільшується з кожним днем.

У програмі курсу "Комп'ютерна графіка" - вивчення векторної і растрової графіки, робота з кольором, створення логотипів, розробка фірмових бланків, оформлення візиток, робота з текстом, планування і створення макета.

Під керівництвом досвідчених викладачів слухачі курсу на конкретних прикладах вчаться створювати багатошарові зображення, освоюють інструменти вільного малювання, техніку складного монтажу.


Випускники курсу навчання комп'ютерній графіці можуть в подальшому працювати з найбільш популярними і досконалі програми векторної і точкової графіки, настільними видавничими системами, самостійно створювати і редагувати графічні зображення.

Після закінчення навчання слухачі курсу отримують свідоцтво встановленого зразка і влаштовуються на роботу в видавництва, поліграфічні фірми, відділи інформаційних технологій за спеціальностями художник-дизайнер, WEB-дизайнер, дизайнер-макетчик.
Запрошуємо Вас пройти навчання в нашому навчальному центрі.


Пропонуємо на Ваш вибір будь-який час навчання: ранковий, денний, вечірній, також Ви можете займатися тільки по вихідним дням.Действуют різні програми лояльності. Гнучка система знижок.


Більш детальна інформація - за телефоном.
Контактна інформація про нас:
Адреса: м Кропивницкий, вул. Шульгиних (Калініна), 14
тел. 099-273-41-45, 098-36-772-55, 063-651-35-88
e-mail: akademiya.kir@ukr.net
сайт: www.kursy-kirovograd.com.ua

© 2008 Учебный центр "Академия Успеха".