Курси івриту у Кропивницькому.


Основна мета курсів івриту - розвиток комунікативних навичок, тому велику увагу на заняттях приділяється лексиці і фонетиці івріту.
Граматичні вправи підібрані таким чином, що студенти, виконуючи їх, закріплюють вивчений лексичний матеріал, повторюють слова і вирази пройденої теми.

Завдяки тому, що на заняттях активно використовуються аудіо- і відеоматеріали, учні з перших уроків привчаються слухати і розуміти мову носіїв івриту.

Тексти, діалоги, фільми підібрані відповідно до рівня знань студентів: від простих, адаптованих до більш розгорнутих, неадаптованих.


Основний принцип занять на наших курсах - якомога більше говорити на івриті.

 З цією метою розігруються різні ситуації, обговорюються актуальні теми.

Викладачі застосовують такі форми навчання, як робота в парах, групове обговорення, ігри, урок-екскурсія, відео- урок і ін.

Завдяки нашим курсам, ви зможете читати наукову і технічну документацію на івриті, а також спілкуватися з ізраїльтянами в їхній рідній країні.

І, нарешті, вищий пілотаж - вміння думати на івриті буде доступний вам, якщо ви докладете максимум своїх зусиль.


Навчання на даному курсі проводиться індивідуально у зручний для Вас час (будні дні з 9.00 до 20.00, вхідні з 9.00 до 18.00
Діє програма лояльності. Гнучка система знижок.
Більш детальна інформація - за телефоном


Контактна інформація про нас:
Адреса: м Кіровоград, вул. Шульгиних (Калініна), 14
тел. 099-273-41-45, 098-36-772-55, 063-651-35-88
e-mail: akademiya.kir@ukr.net
сайт: www.kursy-kirovograd.com.ua
Завжди Вам раді!

курси_кіровоград, курси_івріта в_кіровограде, обученіе_івріт Кіровоград, обученіе_в_кіровограде, курси_івріт в_кропівніцком, курси_івріт Кропивницький, обученіе_кропівніцкій, курси @ Академіяуспеха_кіровоград, курси @ Академіяуспеха_кропівніцкій, учшіе_курси_кіровограда, лучшіе_курси_в_кіровограде, отзиви_учебний_центр_академіяуспеха, Академія Успіху-Кропивницький, курси івріт у Кропівніькому, навчання івріт у Кропивницького, навчання Кропивницький, освіта та курси івріта у Кропивницького, освіта_Кропівніцькій, курси в Кропивницький,