Іспанська мова у Кропиницькому.

 

Навчальний центр "Академія Успіху - Кіровоград" допоможе Вам вивчити іспанську мову
Іспанська мова - іберо-романська мова, що зародилася в середньовічному королівстві Кастилія.

Відноситься до індоєвропейської сім'ї мов (романська група, іберо-романська підгрупа). Писемність побудована на основі латинського алфавіту.
Іспанська мова визнана державною в 21 країнах світу.

Вона одна з 6 робочих мов ООН.

Іспанською вважають рідною мовою 358 мільйонів чоловік (за оцінками видання World Almanac, 1999).

З урахуванням людей, для яких іспанська є другою мовою, ця цифра зростає до 430-450 млн.

За цим показником іспанську мову при збереженні нинішніх тенденцій через кілька років обжене англійську і буде поступатися лише китайському.
На сьогоднішній день володіння іспанською дозволяє не тільки вільно спілкуватися з представниками багатьох країн, але і дає можливість швидко освоювати інші популярні і затребувані романські мови, серед яких можна назвати португальська, італійська, французька і т.д.


Якщо у вас виникло бажання вивчити мову, на якому говорили великі Сервантес, Пікассо, Сальвадор Далі, стикнутися з рідкісним багатством культури Іспанії, наш навчальний центр запрошує вас на курси вивчення іспанської мови.


Заняття на курсах іспанської мови в нашому Центрі ведуть фахівці в галузі лінгвістики, з вищою філологічною освітою, які мають великий досвід спілкування з носіями іспанської, а також викладацької і науково-дослідної діяльності в сфері філології.

Всі наші викладачі пройшли стажування за кордоном в іспаномовних країнах.


Для Вас працюють ранкові, денні і вечірні групи.
Діють різні програми лояльності. Гнучка система знижок.
Більш детальна інформація - за телефоном.


Контактна інформація про нас:
Адреса: м Кіровоград, вул. Шульгиних (Калініна), 14
тел. 099-273-41-45, 098-36-772-55, 063-651-35-88
e-mail: akademiya.kir@ukr.net
сайт: www.kursy-kirovograd.com.ua

курси_кіровоград, курси_іспанского мови в_кіровограде, обученіе_кіровоград, обученіе_іспанского язика в_кіровограде, курси_іспанского мови в_кропівніцком, курси_кропівніцкій, обученіе_кропівніцкій, курси @ Академіяуспеха_кіровоград, курси @ Академіяуспеха_кропівніцкій, учшіе_курси_кіровограда, лучшіе_курси_в_кіровограде, отзиви_учебний_центр_академіяуспеха, Академія Успіху-Кропивницький, курси іспанської мови у Кропівніькому, навчання у Кропивницького, навчання іспанської мови Кропивницький, освіта та курси іспанської мови у кропив'янка кому, освіта_Кропівніцькій, курси в Кропивницький,

© 2008 Учебный центр "Академия Успеха".