Французька мова. Курси в Кропивницькому.


Французька мова є шостою за популярністю мовою в світі.

На ній говорять жителі 28 країн Європи і Африки.

Крім того, знання французької в нашій країні завжди було ознакою хорошої освіти.

З якою б метою ви не вирішили вивчати французьку мову - для спілкування з діловими партнерами, для подорожей і поїздок, читання Бодлера, або просто для того, щоб відчувати себе освіченою і культурною людиною - курси французької мови в нашому навчальному центрі допоможуть здійснитися вашим бажанням!


Французька мова складна для іноземців своєю вимовою, тому скільки б ви не займалися самостійно, без спілкування з викладачем не обійтися.

Наші курси орієнтовані на практичне освоєння мови.

Відповідно до цього програма навчання складена таким чином, щоб ви могли набути навичок одночасно і в розмовній мові, і в розумінні французької мови на слух, а також в читанні і написанні текстів.


Курси французької мови в нашому навчальному центрі засновані на комунікативній методиці, тобто освітній процес фокусується на оволодінні студентами навичками вільного спілкування.

Однак вивчення фонетики, граматики і лексики також приділяється серйозна увага. Ведуть заняття тільки кваліфіковані викладачі, які чудово знають сучасний французький, які мають вищу лінгвістичну освіту і великий досвід практичної роботи.


Для Вас працюють ранкові, денні і вечірні групи.
Діють різні програми лояльності. Гнучка система знижок.
Більш детальна інформація - за телефоном.


Контактна інформація про нас:
Адреса: м Кіровоград, вул. Шульгиних (Калініна), 14
тел. 099-273-41-45, 098-36-772-55, 063-651-35-88
e-mail: akademiya.kir@ukr.net
сайт: www.kursy-kirovograd.com.ua


курси_кіровоград, курси_французского мови в_кіровограде, обученіе_французского мови Кіровоград, обученіе_в_кіровограде, курси_французского мови в_кропівніцком, курси_кропівніцкій, обученіе_кропівніцкій, курси @ Академіяуспеха_кіровоград, курси @ Академіяуспеха_кропівніцкій, учшіе_курси_кіровограда, лучшіе_курси_в_кіровограде, отзиви_учебний_центр_академіяуспеха, Академія Успіху-Кропивницький, курси французської мови у Кропівніькому, навчання у Кропивницького, навчання французької ммові Кропивницький, освіта та курси у Кропивницького, освіта_Кропівніцькій, курси в Кропивницький,