Курси для бухгалтерів-практиків. Курси підвищення для бухгалтерів.


Якщо вам потрібно підвищити свою кваліфікацію, конкурентоспроможність на ринку праці, отримати нові цікаві знання, або якщо вам потрібні висококваліфіковані співробітники, наші курси - кращий вибір для вас.


Наші викладачі - це обов'язково практикуючі фахівці дуже високої кваліфікації, щодня застосовують свої знання на практиці.


Навчання проводиться в максимально комфортних сучасних умовах. Методики, що використовуються в процесі навчання, постійно поліпшуються з урахуванням сучасних віянь.


Курс «Бухгалтерія для бухгалтерів-практиків. Підвищення кваліфікації »призначені для бухгалтерів, які з якихось причин мали перерву в практичній діяльності і хочуть оновити свої знання, або для випускників економічних вузів, які не мають досвіду практичної бухгалтерської роботи, бажаючих впорядкувати свої знання і ближче познайомитися з цією бухгалтерської роботою і бухобліком в Україні.

До закінчення навчання, Ви будете готові до заповнення головної книги підприємства і складання балансу та звіту про фінансові результати - найскладнішою бухгалтерської роботи.

Після навчання ми сприяємо нашим випускникам в отриманні престижної і високооплачуваної роботи.
Знання, отримані у нас, залишаться з вами назавжди!


Контактна інформація про нас:
Адреса: м Кропивницький, вул. Шульгиних (Калініна), 14
тел. 099-273-41-45, 098-36-772-55, 063-651-35-88
e-mail: akademiya.kir@ukr.net
сайт: www.kursy-kirovograd.com.ua

© 2008 Учебный центр "Академия Успеха". 

Навчання бухгалтерів