Курси арабської мови у Кропивницькому.

 

Хочете навчитися читати священну книгу Коран в оригіналі, познайомитися ближче з культурою Сходу, який ховає в собі безліч таємниць і загадок, блиснути своїми знаннями перед місцевими жителями під час відпочинку в одній з арабських країн -Егіпті, Арабських Еміратах або Марокко?

Вивчення арабської мови сьогодні дуже затребуване абітурієнтами та студентами, підприємцями і бізнесменами, працівниками сфери туризму і самими туристами, а також тими, хто хоче ближче познайомитися з культурою країн арабського світу.

Якщо ви хочете швидко і ефективно вивчити арабську мову, одну з найдавніших мов на нашій планеті, то запрошуємо Вас в учбовий центр з викладання арабської мови  Академія Успіху-Кропивницький.

Наша школа створена спеціально для тих, хто прагне не тільки навчитися розуміти, говорити та писати на арабській мові, а й ближче познайомитися з тонкощами арабської культури, дізнатися історію арабської мови і познайомитися з арабської літературою.

Ми запрошуємо і тих, хто тільки починає знайомство з арабською мовою і зовсім не має ніякої бази знань, і тих, хто хоче вдосконалити свої знання та навчитися розуміти не тільки класичну арабську мову, а й її різні діалекти.

У навчальному центрі Вас чекають досвідчені педагоги - носії арабської мови, які досконало володіють російською мовою, що є унікальною можливістю глибокого занурення у вивчення арабської мови, при цьому, в разі необхідності, у вас не буде виникати складнощі в спілкуванні з викладачем російською мовою.

Арабська мова є досить складною мовою, тому її освоєння вимагає допомоги висококваліфікованих фахівців, а також наполегливої ​​праці з боку самого, який вивчає арабську мову.

Вивчення арабської мови в нашій мовній школі ведеться за унікальними і дуже ефективним методикам, що дозволить вам оволодіти письмовою та усною мовою в максимально короткі терміни.

Курси арабської мови в навчальному центрі мають ряд переваг:

по-перше, заняття ведуть досвідчені російсько-українськомовні викладачі арабської мови, які використовуючи власні методики і розробки, швидко навчать вас розуміти, писати і говорити на арабській мові;

по-друге, завдяки тому, що в нашій школі працюють носії мови, Вас чекає повне занурення в мовне середовище, що, як відомо, є найефективнішим способом вивчення іноземних мов;

по-третє, заняття з вивчення арабської мови проводиться в невеликих групах, або в індивідуальному порядку, що також збільшує ефективність засвоєння отриманих знань;

по-четверте, вартість вивчення арабської мови в нашій Школі досить помірна і не обтяжлива для бюджету.

Контактна інформація про нас:
Адреса: м Кропивницький вул. Шульгиних (Калініна), 14
тел. 099-273-41-45, 098-36-772-55, 063-651-35-88
e-mail: akademiya.kir@ukr.net
сайт: http www.kursy: // -kirovograd.com.ua/

© 2008 Учебный центр "Академия Успеха".